Oferty pracy | pracawhotelach.pl - Oferty pracy w hotelarstwie - Praca za granicą - Praca w Holandii

Aktualnie rekrutujemy do hoteli w Amsterdamie i okolicach - Aplikuj a my oddzwonimy.
Praca czeka na Ciebie! 

Oferty pracy

Mamy do zaoferowania pracę dla pomywacza w kuchni 5 gwiazdkowego hotelu w centrum Amsterdamu. Możliwość rozpoczęcia od zaraz, okres zatrudnienia minimum 6 miesięcy. Praca 5-6 dni w tygodniu w wymiarze około 40h. Zapewnione zakwaterowanie, ubezpieczenie, bezpłatne dojazdy do pracy przez pierwszy miesiąc. Opieka polskojęzycznych koordynatorów. Aby dowiedzieć się więcej na temat pracy kliknij Opis stanowiska.

Steward

22 sie 2016

Oferujemy pracę na okres 3 miesięcy w charakterze pokojówki w 5 gwiazdkowym hotelu w centrum Amsterdamu. Termin rozpoczęcia: 01.09.2016. Oferta skierowana wyłącznie do kandydatów spełniających wszystkie przedstawione wymogi. Odwiedź dział Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Pokojówka

22 sie 2016

Oferta skierowana do par. Możliwość wspólnego wyjazdu i zakwaterowania, praca w 2 różnych hotelach (pani na stanowisku Pokojówki, pan na stanowisku Stewarda).

Zapewniamy:


umowę na minimum 6 miesięcy, 


cotygodniowe wynagrodzenie,


zakwaterowanie,


ubezpieczenie,


opiekę polskojęzycznych koordynatorów,Steward

22 sie 2016

Oferujemy pracę w jednym z najlepszych hoteli w samym centrum Amsterdamu. Praca w charakterze pokojówki z opcją stałego kontraktu i możliwością rozwoju ścieżki kariery. Pierwsza umowa na 6 miesięcy. Zapewniamy zakwaterowanie. Opłacone dojazdy, możliwość skorzystania z wyżywienia w miejscu pracy. Więcej na temat stanowiska pracy w dziale Opis stanowiska.

Pokojówka

19 sie 2016

Praca w charakterze pokojówki w renomowanym hotelu pięciogwiazdkowym zlokalizowanym w okolicach lotniska. oferujemy stałe zatrudnienie z zakwaterowaniem w pobliżu miejsca pracy. Wystarczy komunikatywna znajomosc angielskiego, brak limitów wiekowych. Dla osób korzystających z zakwaterowania firmowego zwrot kosztów dojazdów. Możliwość skorzystania z wyżywienia w miejscu pracy.

Pokojówka

19 sie 2016

Praca w hotelach 3,4,5 gwiazdkowych na terenie Amsterdamu. Zatrudnienie na okres 6 iesięcy. Zapewnione zakwaterowanie, ubezpieczenie i opłacone dojazdy do pracy. Więcej na temat stanowiska pracy w dziale Opis stanowiska.

Pokojówka

02 sie 2016

Oferujemy pracę na okres 6 miesięcy w charakterze pokojówki w hotelu znanej sieci zlokalizowanym na obrzeżach Amsterdamu. Ze względu na specyfikę zatrudnienia konieczne jest posiadanie numery BSN. Praca w wymiarze około 40h tygodniowo. Zapewnione komfortowe zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy. Możliwość wyżywienia w hotelu. Kliknij Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Pokojówka

01 sie 2016

Praca na stanowisku pokojowej na okres wakacyjny w hotelu usytuowanym w północnej części Amsterdamu. 


Zapewnione zakwaterowanie, ubezpieczenie, możliwość skorzystania z wyżywienia w miejscu pracy.

Pokojówka

01 sie 2016

Praca dla kucharza w hotelu wysokiej klasy w centrum Amsterdamu. Zakres obowiązków uzależniony od zajmowanego stanowiska. Dysponujemy ofertami zarówno dla początkujących jak i wykwalifikowanych kucharzy. Zapewniamy zakwaterowanie, cotygodniowe wynagrodzenie i opłacone dojazdy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kucharz

25 lip 2016

Oferujemy pracę w charakterze pokojowego. Oferta przeznaczona dla osób posiadających doświadczenie w sprzątaniu pokoi hotelowych.

Pokojówka

14 kwi 2016

Praca dla osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego na stanowisku pracownika porządkowego odpowiedzialnego za ogólnodostępne tereny hotelu. Kliknij Opis stanowiska i dowiedz się więcej.

Public Area

02 lut 2016

Oferujemy pracę dla pracownika pralni hotelowej z opcją sprzątania pokoi w 5 gwiazdkowym hotelu przy lotnisku w Amsterdamie. Kliknij Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Linen

13 sie 2015

Praca dla doświadczonego malarza-tynkarza w jednym z największych hoteli na terenie Amsterdamu. Możliwość podjęcia długotrwałej współpracy. Zapewniamy zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów.

Techniczny

20 sty 2015

zobacz wszystkie oferty

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób mogę otrzymać ofertę pracy za granicą w branży hotelarskiej?
Krzysztof z Olsztyna
Jak wygląda system wynagrodzeń w hotelach?
Wiesław z Poznania
Czy praca w hotelach jest ciężka?
Zuzanna z Krakowa
Kto nadzoruje przebieg mojej pracy?
Agnieszka z Poznania
zobacz wszystkie pytania i odpowiedzi