[18.05.2015] Obecnie poszukujemy 46 pracowników do pracy w hotelach w Amsterdamie i okolicach - Aplikuj

Oferty pracy

Praca w hotelu w samym centrum Amsterdamu. Zatrudnienie na okres 5 miesięcy począwszy od maja. Więcej na temat stanowiska pracy w dziale Opis stanowiska.

Pokojówka

25 maj 2015

Oferujemy pracę w charakterze pokojowego. Oferta przeznaczona dla osób posiadających doświadczenie w sprzątaniu pokoi hotelowych.

Pokojówka

20 maj 2015

Oferujemy pracę w jednym z sieciowych hoteli w samym centrum Amsterdamu. Praca w charakterze pokojówki z opcją stałego kontraktu i możliwością rozwoju ścieżki kariery. Więcej na temat stanowiska pracy w dziale Opis stanowiska.

Pokojówka

20 maj 2015

Oferujemy pracę w charakterze pokojówki w hotelu zlokalizowanym na obrzeżach Amsterdamu Kliknij Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Pokojówka

18 maj 2015

Pracę na stanowisku pracownika porządkowego tzw. Public Area zajmują przede wszystkim mężczyźni. Praca na tym stanowisku polega na dbaniu o porządek w ogólnodostępnych obszarach hotelu. W zakres obowiązków wchodzi zarówno utrzymywanie porządku w holu, recepcji, restauracji, windach, ogólnodostępnych toaletach, na korytarzach, klatkach schodowych, jak również utrzymanie porządku w zewnętrznym obszarze przyhotelowym.

Public Area

18 maj 2015

Oferujemy pracę w charakterze pokojówki w hotelu zlokalizowanym centrum Krakowa Kliknij Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Pokojówka

18 maj 2015

Oferujemy pracę na okres wakacyjny w charakterze pokojówki w 5 gwiazdkowym hotelu w centrum Amsterdamu. Oferta skierowana wyłącznie do kandydatów spełniających wszystkie przedstawione wymogi. Odwiedź dział Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Pokojówka

13 maj 2015

Praca dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego na stanowisku pracownika porządkowego odpowiedzialnego za ogólnodostępne tereny hotelu. Kliknij Opis stanowiska i dowiedz się więcej.

Public Area

01 maj 2015

Tym razem mamy do zaoferowania pracę dla pomywacza w kuchni 5 gwiazdkowego hotelu w centrum Amsterdamu. Aby dowiedzieć się więcej na temat pracy kliknij Opis stanowiska.

Steward

30 kwi 2015

Praca dla doświadczonego malarza-tynkarza w jednym z największych hoteli na terenie Amsterdamu. Możliwość podjęcia długotrwałej współpracy. Zapewniamy zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów.

Techniczny

20 sty 2015

Oferujemy pracę dla pracownika pralni hotelowej z opcją sprzątania pokoi w 5 gwiazdkowym hotelu przy lotnisku w Amsterdamie. Kliknij Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Linen

05 maj 2014

zobacz wszystkie oferty

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób mogę otrzymać ofertę pracy za granicą w branży hotelarskiej?
Krzysztof z Olsztyna
Jak wygląda system wynagrodzeń w hotelach?
Wiesław z Poznania
Czy praca w hotelach jest ciężka?
Zuzanna z Krakowa
Kto nadzoruje przebieg mojej pracy?
Agnieszka z Poznania
zobacz wszystkie pytania i odpowiedzi