Oferty pracy

Oferujemy pracę w charakterze pokojówki w 5 gwiazdkowym hotelu w centrum Amsterdamu. Kliknij Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Pokojówka

19 mar 2015

Praca dla doświadczonego malarza-tynkarza w jednym z największych hoteli na terenie Amsterdamu. Możliwość podjęcia długotrwałej współpracy. Zapewniamy zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów.

Techniczny

20 sty 2015

Oferujemy pracę w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w samym centrum Amsterdamu. Praca w charakterze pokojówki z opcją stałego kontraktu i możliwością rozwoju ścieżki kariery. Więcej na temat stanowiska pracy w dziale Opis stanowiska.

Pokojówka

25 wrz 2014

Oferta pracy dla kucharza sushi w renomowanej restauracji w Amsterdamie, specjalizującej się w kuchni dalekowschodniej.
Zapewniamy stałe zatrudnienie, zakwaterowanie, ubezpieczenie, oraz opiekę polskich koordynatorów.

Kucharz

25 lip 2014

Poszukujemy młodych, energicznych osób, kobiet i mężczyzn, zainteresowanych pracą w jednej z sieci chińskich restauracji typu fast food na terenie Amsterdamu.

Zapewniamy:

- stałe zatrudnienie
- zakwaterowanie,
- ubezpieczenie
- opiekę polskich koordynatorów

Obowiązki:
- przyjmowanie zamówień
- przyrządzanie potraw w woku
- obsługa gości
- przygotowywanie półproduktów
- dbanie o czystość na terenie lokalu

Kucharz

25 lip 2014

Tym razem mamy do zaoferowania pracę dla pomywacza w kuchni 5 gwiazdkowego hotelu w centrum Amsterdamu. Aby dowiedzieć się więcej na temat pracy kliknij Opis stanowiska.

Steward

09 maj 2014

Praca dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego na stanowisku pracownika porządkowego odpowiedzialnego za ogólnodostępne tereny hotelu. Kliknij Opis stanowiska i dowiedz się więcej.

Public Area

06 maj 2014

Oferujemy pracę dla pracownika pralni hotelowej z opcją sprzątania pokoi w 5 gwiazdkowym hotelu przy lotnisku w Amsterdamie. Kliknij Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Linen

05 maj 2014

Oferujemy pracę w charakterze pokojówki w 5 gwiazdkowym hotelu w centrum Amsterdamu. Odwiedź dział Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Pokojówka

30 kwi 2014

Oferujemy pracę w charakterze kontrolera w dziale housekeepingu (floor supervisor). Oferta przeznaczona dla osób doświadczonych w pracy jako pokojówka. Praca polega na sprzątaniu pokoi hotelowych oraz kontroli jakości pracy pokojówek.

Pokojówka

02 sie 2013

zobacz wszystkie oferty

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób mogę otrzymać ofertę pracy za granicą w branży hotelarskiej?
Krzysztof z Olsztyna
Jak wygląda system wynagrodzeń w hotelach?
Wiesław z Poznania
Czy praca w hotelach jest ciężka?
Zuzanna z Krakowa
Kto nadzoruje przebieg mojej pracy?
Agnieszka z Poznania
zobacz wszystkie pytania i odpowiedzi