Oferty pracy | pracawhotelach.pl - Oferty pracy w hotelarstwie - Praca za granicą - Praca w Holandii

[19.07.2016] Aktualnie rekrutujemy do hoteli w Amsterdamie i okolicach - Aplikuj a my oddzwonimy.
Praca czeka na Ciebie! 

Oferty pracy

Oferujemy pracę w jednym z najlepszych hoteli w samym centrum Amsterdamu. Praca w charakterze pokojówki z opcją stałego kontraktu i możliwością rozwoju ścieżki kariery. Pierwsza umowa na 6 miesięcy. Zapewniamy zakwaterowanie. Opłacone dojazdy, możliwość skorzystania z wyżywienia w miejscu pracy. Więcej na temat stanowiska pracy w dziale Opis stanowiska.

Pokojówka

19 lip 2016

Praca w hotelach 3,4,5 gwiazdkowych na terenie Amsterdamu. Zatrudnienie na okres 6 iesięcy. Zapewnione zakwaterowanie, ubezpieczenie i opłacone dojazdy do pracy. Więcej na temat stanowiska pracy w dziale Opis stanowiska.

Pokojówka

19 lip 2016

Oferujemy pracę na okres 6 miesięcy w charakterze pokojówki w hotelu znanej sieci zlokalizowanym na obrzeżach Amsterdamu. Ze względu na specyfikę zatrudnienia konieczne jest posiadanie numery BSN. Praca w wymiarze około 40h tygodniowo. Zapewnione komfortowe zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy. Możliwość wyżywienia w hotelu. Kliknij Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Pokojówka

18 lip 2016

Praca w charakterze pokojówki w renomowanym hotelu pięciogwiazdkowym zlokalizowanym w okolicach lotniska. oferujemy stałe zatrudnienie z zakwaterowaniem w pobliżu miejsca pracy. Wystarczy komunikatywna znajomosc angielskiego, brak limitów wiekowych. Dla osób korzystających z zakwaterowania firmowego zwrot kosztów dojazdów. Możliwość skorzystania z wyżywienia w miejscu pracy.

Pokojówka

18 lip 2016

Oferujemy pracę na okres 3 miesięcy w charakterze pokojówki w 5 gwiazdkowym hotelu w centrum Amsterdamu. Termin rozpoczęcia: 01.09.2016. Oferta skierowana wyłącznie do kandydatów spełniających wszystkie przedstawione wymogi. Odwiedź dział Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Pokojówka

07 lip 2016

Praca na stanowisku pokojowej na okres wakacyjny w hotelu usytuowanym w północnej części Amsterdamu. 


Zapewnione zakwaterowanie, ubezpieczenie, możliwość skorzystania z wyżywienia w miejscu pracy.

Pokojówka

07 lip 2016

Oferujemy pracę w charakterze pokojowego. Oferta przeznaczona dla osób posiadających doświadczenie w sprzątaniu pokoi hotelowych.

Pokojówka

14 kwi 2016

Praca dla osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego na stanowisku pracownika porządkowego odpowiedzialnego za ogólnodostępne tereny hotelu. Kliknij Opis stanowiska i dowiedz się więcej.

Public Area

02 lut 2016

Praca dla mężczyzn w firmie zajmującej się między innymi produkcją ciasta do pizzy. Pozytywne środowisko pracy, bonusy za pracę w dni wolne. Zapewniamy zakwaterowanie, cotygodniowe wynagrodzenie i opłacone dojazdy.


Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia formularza aplikacyjnego na stronie lub do kontaktu telefonicznego/mailowego z jednym z naszych biur.

Kucharz

08 gru 2015

Tym razem mamy do zaoferowania pracę dla pomywacza w kuchni 4 wiazdkowego hotelu w centrum Amsterdamu. Możliwość rozpoczęcia od zaraz. Bezpłatne wyżywienie. Aby dowiedzieć się więcej na temat pracy kliknij Opis stanowiska.

Steward

22 wrz 2015

Oferujemy pracę dla pracownika pralni hotelowej z opcją sprzątania pokoi w 5 gwiazdkowym hotelu przy lotnisku w Amsterdamie. Kliknij Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Linen

13 sie 2015

Praca dla doświadczonego malarza-tynkarza w jednym z największych hoteli na terenie Amsterdamu. Możliwość podjęcia długotrwałej współpracy. Zapewniamy zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów.

Techniczny

20 sty 2015

zobacz wszystkie oferty

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób mogę otrzymać ofertę pracy za granicą w branży hotelarskiej?
Krzysztof z Olsztyna
Jak wygląda system wynagrodzeń w hotelach?
Wiesław z Poznania
Czy praca w hotelach jest ciężka?
Zuzanna z Krakowa
Kto nadzoruje przebieg mojej pracy?
Agnieszka z Poznania
zobacz wszystkie pytania i odpowiedzi