<-- Tidio--> <-- Hotjar--> Stanowisko housemana - Praca w hotelach - Praca za granicą - Praca w HolandiiPracownicy hotelu odpowiedzialni za przygotowywanie pokoi dla gości hotelowych mają

Opisy stanowisk

Pracownicy hotelu odpowiedzialni za przygotowywanie pokoi dla gości hotelowych mają do dyspozycji na piętrach pomieszczenia służbowe, w których magazynowane są ręczniki, pościel, kosmetyki oraz inne akcesoria, które codziennie są w pokojach wymieniane. 
 
Osoba pracująca w charakterze pomocy sprzątającej na stanowisku Houseman’a odpowiedzialna jest za bieżące uzupełnianie wyposażenia tych magazynków. W niektórych hotelach stanowisko to włączone jest w zakres obowiązków Pracownika Public Area.
Ponadto Houseman odpowiedzialny jest za dostarczanie i odbieranie z pokoi łóżeczek dziecięcych, czy rozkładanych łóżek dodatkowych a także odbieranie od pokojówek brudnej bielizny pościelowej, oraz ręczników. Praca Houseman'a wiąże się z kontaktem telefonicznym z przełożonymi, w związku z czym konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego.
 
Sprawdź aktualne oferty pracy na tym stanowisku. Kliknij Oferty pracy i dowiedz się więcej.

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób mogę otrzymać ofertę pracy za granicą w branży hotelarskiej?
Krzysztof z Olsztyna
Jak wygląda system wynagrodzeń w hotelach?
Wiesław z Poznania
Czy praca w hotelach jest ciężka?
Zuzanna z Krakowa
Kto nadzoruje przebieg mojej pracy?
Agnieszka z Poznania
zobacz wszystkie pytania i odpowiedzi