<-- Tidio--> <-- Hotjar--> Oferty pracy | pracawhotelach.pl - Oferty pracy w hotelarstwie - Praca za granicą - Praca w Holandii

Oferty pracy

Praca dla pokojowych w hotelu przy lotnisku Schiphol na obrzeżach Amsterdamu.


Praca w stałym, pełnym wymiarze godzin!


Zapewnione komfortowe zakwaterowanie w niewielkiej odległości od miejsca pracy. Możliwość wyżywienia w hotelu. Brak limitów wiekowych

Pokojówka

31 Mar 2017

Praca w hotelach 4 i 5 gwiazdkowych na terenie Amsterdamu. Ze względu na profesjonalne szkolenia poprzedzające zatrudnienie, doświadczenie w pracy w branży hotelarskiej nie jest wymagane. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy. Zapewnione zakwaterowanie, ubezpieczenie i opłacone dojazdy do pracy. Więcej na temat stanowiska pracy w dziale Opis stanowiska.

Pokojówka

31 Mar 2017

Dla nowo powstającego hotelu usytuowanego w zachodniej części Amsterdamu, poszukujemy osób zainteresowanych pracą w dziale sprzątającym. 


Start pracy - czerwiec 2017


Oferty dla osób zainteresowanych dłuższą współpracą i posługujących sie językiem angielskim.


Hotel zapewnia płatne szkolenie.


Jeżeli zastanawiasz się nad wyjazdem za kilka miesięcy - to idealna oferta dla Ciebie! Zarejestruj się, umów się na rozmowę rekrutacyjną a miejsce pracy zostanie dla Ciebie zarezerwowane.


Ilość ofert jest ograniczona!

Oczywiście oprócz pracy zapewniamy zakwaterowanie, ubezpieczenie, opiekę polskich koordynatorów, opłacone dojazdy do pracy a po przepracowaniu 6 miesięcy zwrot kosztów dojazdu do Holandii.

Pokojówka

31 Mar 2017

Hotel w centrum Amsterdamu poszukuje osoby na stanowisko Pokojówki. Praca polega na sprzątaniu kilkunastu pokoi hotelowych dziennie, 5-6 dni w tygodniu.


Praca stała, pełny wymiar godzin (około 40 tygodniowo). Dla osób zainteresowanych możliwość pracy w dodatkowym wymiarze.


Pierwsza umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.


Zapewniamy zakwaterowanie, ubezpieczenie, opłacone dojazdy, możliwość skorzystania z wyżywienia w miejscu pracy.Pokojówka

30 Mar 2017

Praca w charakterze Pokojówki w renomowanym hotelu czterogwiazdkowym zlokalizowanym w nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej, oddalonej około 30 kilometrów od Amsterdamu. Oferta idealna dla miłosników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Hotel znajduje się kilka kroków od plaży i rozciąga się z niego widok na morze co jest miłym dodatkiem do codziennej pracy. Oferujemy stałą pracę w pełnym wymiarze godzin. Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Pokojówka

23 Mar 2017

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko pokojowego. Oferta ze względu na specyfikę pracy przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn. Praca w hotelu pięciogwiazdkowym, usytuowanym w centrum Amsterdamu, polegająca na sprzątaniu pokoi hotelowych. Możliwość rozpoczęcia od zaraz. Praca w pełnym wymiarze godzin na okres 6 miesięcy.

Pokojówka

06 Mar 2017

Oferujemy pracę na okres 2 miesięcy w charakterze pokojówki w 5 gwiazdkowym hotelu w centrum Amsterdamu. Termin zakończenia pracy: 30.11.2016. Oferta skierowana wyłącznie do kandydatów spełniających wszystkie przedstawione wymogi. Odwiedź dział Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Pokojówka

22 Sep 2016

Mamy do zaoferowania pracę dla pomywacza w kuchni 5 gwiazdkowego hotelu w centrum Amsterdamu. Możliwość rozpoczęcia od zaraz, okres zatrudnienia minimum 6 miesięcy. Praca w wymiarze około 40h tygodniowo. Zapewnione zakwaterowanie, ubezpieczenie, wyżywienie, bezpłatne dojazdy do pracy przez pierwszy miesiąc. Opieka polskojęzycznych koordynatorów. Aby dowiedzieć się więcej na temat pracy kliknij Opis stanowiska.

Steward

15 Sep 2016

Praca dla osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego na stanowisku pracownika porządkowego odpowiedzialnego za ogólnodostępne tereny hotelu. Hotel 5 gwiazdkowy w centrum Amsterdamu, stałe godziny pracy. Kliknij Opis stanowiska i dowiedz się więcej.

Public Area

08 Sep 2016

Oferta skierowana do par. Możliwość wspólnego wyjazdu i zakwaterowania, praca w 2 różnych hotelach (pani na stanowisku Pokojówki, pan na stanowisku Stewarda).

Zapewniamy:


umowę na minimum 6 miesięcy, 


cotygodniowe wynagrodzenie,


zakwaterowanie,


ubezpieczenie,


opiekę polskojęzycznych koordynatorów,Steward

01 Sep 2016

Praca dla mężczyzn polegająca na montażu klimatyzatorów w pokojach hotelowych nowopowstającego hotelu. Mile widziane doświadczenie w podobnej pracy.

Techniczny

25 Aug 2016

Praca na stanowisku pokojowej na okres wakacyjny w hotelu usytuowanym w północnej części Amsterdamu. 


Zapewnione zakwaterowanie, ubezpieczenie, możliwość skorzystania z wyżywienia w miejscu pracy.

Pokojówka

01 Aug 2016

Praca dla kucharza w hotelu wysokiej klasy w centrum Amsterdamu. Zakres obowiązków uzależniony od zajmowanego stanowiska. Dysponujemy ofertami zarówno dla początkujących jak i wykwalifikowanych kucharzy. Zapewniamy zakwaterowanie, cotygodniowe wynagrodzenie i opłacone dojazdy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wypełnienia formularza aplikacyjnego. Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kucharz

25 Jul 2016

Oferujemy pracę dla pracownika pralni hotelowej z opcją sprzątania pokoi w 5 gwiazdkowym hotelu przy lotnisku w Amsterdamie. Kliknij Opis stanowiska, aby dowiedzieć się więcej na temat charakteru pracy.

Linen

13 Aug 2015

Praca dla doświadczonego malarza-tynkarza w jednym z największych hoteli na terenie Amsterdamu. Możliwość podjęcia długotrwałej współpracy. Zapewniamy zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz opiekę polskich koordynatorów.

Techniczny

20 Jan 2015

zobacz wszystkie oferty

Pytania i odpowiedzi

W jaki sposób mogę otrzymać ofertę pracy za granicą w branży hotelarskiej?
Krzysztof z Olsztyna
Jak wygląda system wynagrodzeń w hotelach?
Wiesław z Poznania
Czy praca w hotelach jest ciężka?
Zuzanna z Krakowa
Kto nadzoruje przebieg mojej pracy?
Agnieszka z Poznania
zobacz wszystkie pytania i odpowiedzi